Būties kūryba

Visuomenės pažanga bendrakūryboje (2)

Rūta Steponavičienė    Visuomenės pažanga per kvantiškumą

Per 7 virsmo ciklus žmogus evoliucijos keliu ėjo nuosekliai. Linijinis laiko pajautimas ir prie to pritaikytas mąstymas vedė į savęs atskleidimą. Kvantiškumas ir kvantinė fizika, kaip sąvokos ir tyrinėjimo objektai, atsirado ne taip ir seniai. Kai buvo pastebėta, jog nuo stebėtojo priklauso, ką jis matys (bangą ar dalelę), pradėta kalbėti apie įtaką realybės formavimui. Neabejoju, kad šie atradimai leido žemiškai sąmonei įsileisti naują suvokimą ir taip padėjo Kūrėjui pereiti nuo linijinio modelio prie kvantinio.

Naujoji žmogaus sąmonės struktūra yra pritaikyta prie kvantinio mąstymo. Tam Kūrėjas su Absoliuto pagalba suformavo savo kvantinę sąmonę, kvantinį lauką ir žmogui sukūrė kvantinį protą. Kol viskas aktyvuosis, tikėtina, kad užtruks laiko. Bet mes kasdien prie to artėjame, pasinaudodami  tokiais naujaisiais įrankiais,  kaip nauja psichikos ir jausminė sistema. Ją įvaldę, gebėsime kvantiniame lauke kurti ir taip įvyks didžiulis pažangos šuolis.

Kol pratinamės prie kintančios savo struktūros ir pamažu atpažįstame naujas savybes, pažanga vyksta per santykį, situacijas ir elgesio modelių korekciją. Juk atrasti savo vidinę jėgą ir nustoti vadovautis ego, žmogui nemenkas ir labai svarbus pasiekimas. Be to, pereiti iš išgyvenimo instinktų prie kūrybos amžinybėje taip pat milžiniška pažanga.

Dirbant kvantiniame lauke, reikalingas ypatingas stabilumas ir tyrumas. Dėl momentinio greičio, kurį jausime kaip žinojimą ar faktą, negali likti jokių asmeniškumų. Kol mokėmės spręsti problemas etapais, turėjome galimybę priimti apgalvotus sprendimus ar pakeliui “nusvilę” juos pakeisti. Veikiant kvantiniu principu, klaidos gali būti per skaudžios. Todėl grįžtu prie minties, kad į pažangą turime eiti per stabilumą ir tyrumą.

Kas yra kvantinis laukas? Kokios jo apraiškos prieinamos žmogui? Kam jis reikalingas žmogui?

 Srautu užrašytas atsakymas.

Žmogui prieinamas yra Kūrėjo kvantinis laukas. Kitaip sakant, tas lygmuo, kuriame žmogus gyvena. Kuo laisvesnė ir pralaidesnė žmogaus sąmonės struktūra, tuo aukštesnės galimybės yra pasiekiamos. Pavyzdžiui, vienos suvokiamos pirmokui, visai kitokios – universiteto doktorantui. Tas pats galioja ir sąmonės lygmenyse.

Dabar mes jau nekalbame apie nuoseklų žmogaus sąmonėjimą. Kalbame apie visai kitas galimybes, prie kurių dar prisitaikysite. Bus galimybė vienu metu būti tiek pirmoku, tiek doktorantu, tik skirtingose sferose. Pavyzdžiui, jei žmogus neišsprendė santykių srityje kažkokios elementarios smulkmenos, teks būti pirmoku, susivokti, smulkmeną atlaisvinti ir tada atsivers iškart kitos galimybės.

Tai kas tas kvantinis laukas? Įsivaizduokime vaikų žaidimo baseiną, pripildytą burbulų. Kiekvienas gauna saują, ima po vieną, jį tyrinėja ir išskleidžia per save į materiją. Suprantama, galimybės parinktos neatsitiktinai, bet pagal tam tikras kombinacijas, pritaikytas žmogaus gebėjimams. Nėra didelės reikšmės, nuo kurios galimybės pradėsi, bet kai kuriais atvejais gali būti svarbu, jei jos turi sąsają, pvz., bruožą ar gebėjimą. Tada žiūrima kurioje galimybėje didesnė tikimybė, kad jis sklandžiau atsivers.

Be galimybių lauko žmogus negalėtų veikti. Įsivaizduok, kad vaikui nupirkai lėlę ar automobiliuką, bet jis neturi fantazijos, ką su jais veikti. Tada jie tiesiog stovės nenaudojami. Kvantinis laukas tarsi tas fantazijos ir žaidimų kambarys, kuriame Kūrėjas yra suprojektavęs galimybes, o žmogus renkasi roles ir jose save patiria.

 Tam, kad patektume į kvantinį lauką ir gebėtume jame veikti, reikia įvaldyti ne tik stabilumą ir tyrumą, bet ir dėmesį. Koncentruotai fokusuodami intenciją, gausime tikslius atsakymus ir tikslingai veiksime. Daug efektyviau susivokimas kvantiniame lauke vyksta dalyvaujant bent dviems stebėtojams. Jiems besidalinant pajautimais, matymu, suvokimais, išsiplečia ir fiksuojasi atsakymai. Išlaikoma didesnė fokuso ir stabilumo jėga.

Kas gali priimti naują mintį, o kas ne?

Srautu gautas atsakymas.

Niekas negaus naujos minties, kas nebus tam pasirengęs. Jei gavai, bet apniko dvejonės, ar gali ją įmaterinti, vyk jas lauk ir racionaliai ieškok realizavimo sąlygų. Ką daryti su intensyviomis emocijomis? Apeik jas, pasitelk kūrybiškumą, kaip galėtum jas ignoruoti. Jos iš praeities ir neturi nieko bendro nei su tavimi, nei su nauja mintimi. Jei tikrai kažkur nepavyksta, visada gali prašyti pagalbos tiek subtiliam lygmenyje veikiančių sąmonių, tiek žmonių.

Kūryba kvantiniame lauke

Tame žmogaus akiai ir protui neaprėpiamame lauke reikėtų ieškoti idėjų, galimybių, kurios dera su tos akimirkos išskleidžiamomis savybėmis. Kada žmogaus protas atviras ir budrus, jis pagaus idėją situacijoje ar pokalbyje. Asmeninis pavyzdys. Draugė pasiguodė, kad sudėtinga atrinkti, kuri savybė, gebėjimas skatinami materijoje ir už ką jai mokama. Man jau seniau buvo kilusi mintis surinkti mentorystės grupę, kad rašydama apie kvantiškumą tikrinčiau praktikoje. Po draugės minčių srauto kilo idėja pakviesti ją asmeninei mentorystei. Netrukus mintis buvo papildyta – surinkti grupę praktikų. Tą mintį realizavau tą pačią dieną. Ką dar ši situacija parodė? Kad idėja buvo paduota pritaikant mano besiskleidžiančios savybės sklaidai. Vadinasi, minčių galime ieškoti sufokusavę dėmesį į Kūrėjo kvantinį lauką arba gauti tiesiogiai į materinį planą.

Žmogus dar nežino, ką kurti, nes nesuvokia savo galimybių. Jis nepaims idėjų, siekdamas jas pritaikyti pagal seną požiūrį. Viena pirmųjų universalių galimybių – veikimas kartu su Kūrėju, Absoliutu, Kosmine sąmone. Norint šią galimybę suprasti, reikėtų pajausti visų šių Sąmonių ketinimus žmogaus atžvilgiu. Klausiu, kokie ketinimai mano atžvilgiu, ir gaunu mintis:

 

  • Kūrėjas: apjungti žmones ir sustiprinti;
  • Absoliutas: sujungti žmones naujai NVR tiesai ir ją aktyvuoti (iškėlus naujumo prielaidą žmonės vienas kitame atpažins per sąskambio ir atspindžio dėsnius, o aš paliudysiu);
  • Kosminė sąmonė: įdomu rinkti naujas patirtis, įaktyvinti savo išraišką žemiškoje plotmėje.

Mano, kaip žmogaus, ketinimai susijungia su išvardintomis užduotimis ir jas papildo individualiomis savybių išraiškomis. Realizacija vyksta per išvystytus ir naujai atsiveriančius gebėjimus. Suprantu, kad pereinant į Trečiąją Žemę užduotys ir išraiškos gali keistis. Tačiau jaučiu, kad išliks bendra sąlyga – bendrakūryba.

Kas yra kvantinės galios išraiška?

Mano suvokimu, tai galimybė sąmonei modeliuoti materijos išraiškas. Sutelkus dėmesį į tašką, jis virsta objektu, kurį galima materializuoti. Nuo sąmonės turimų ir įvaldytų gebėjimų priklauso proceso sklandumas ir rezultatas. Tarsi matytum paveikslą ir jį nukopijuotum. Gali atkurti identišką, gali pridėti savų atspalvių ar visiškai kitaip perteikti pagrindinę idėją. Geriausias rezultatas perteikiamas neiškraipant tiesos. Dėl to ir kalbama apie žmogaus tyrumą. Kuo jis tyresnis, tuo jo kūryba gražesnė ir geriau atskleidžia Kūrėjo mintį, energiją. Berašant šias mintis kyla klausimas, o tai kur žmogaus kūryba. Ateina atsakymas: ,,Ne kiekvienas nutapys paveikslą, kurį išvydo vizijoje, ir ne kiekvienas perduos tiesą taip, kad ji pasiektų žmogaus širdį.’’ Žmogaus kūryba – tai gebėjimų, savybių įvaldymas ir pritaikymas esamai situacijai taip, kad rezultatas būtų geriausias. Toks, kokio siekia Kūrėjas. Toks, koks jis buvo sumodeliuotas kvantiniame lauke, kaip Kūrėjo idėja.

Žmogaus kvantinis protas

Jau pastebime, kad visuomenėje keliama kvantinio proto teorija, kuriamas kvantinis kompiuteris. Netrukus žmogus suvoks, jog jo smegenys visada veikė kvantinio modelio principu, tik dar labai primityviame lygmenyje. Naujasis žmogaus kvantinio proto modelis yra atnaujintas ir jam suteiktos savybės, kurių neturėjo. Kvantinis protas gebės milžiniškus informacijos kiekius apdoroti vienu metu – tiek materijoje, tiek subtiliajame lygmenyje. Lyg vienu metu mąstytume ir kaip žmogus, ir kaip Kūrėjas. Tokio masto modelį padės įvaldyti Didžioji sąmonė. Tai bus jos protas su visomis jo, kaip įrankio, galimybėmis.

Žmogus nėra protas. Žmogus – tai sąmonė materinėje išraiškoje. Ką reiškia sąmonė? Aš Esu, kas Esu. Tai labai sudėtingas reiškinys, kurio šiuo metu paaiškinti nėra paprasta. Sakykime, tai mokslo ir tikėjimo jungtis, leidžianti nematerijai virsti materija, nebūčiai virsti būtimi. Tai savivokos reiškinys/procesas, kurį pamažu pažinsime.

Kaip kvantinė galia susijusi su vertybėmis?

Tai tarsi protokolas, kurio turi laikytis kvantinis protas, kad tarnautų visuminiam realybės kūrimui, prioritetas, kuriuo bus pagrįsta visų kuriančių sąmonių kūryba. Kūrėjas nustato, kas viename virsmo/periodo etape yra svarbu. Ant tos ašies formuosis visuomenės bendrakūryba ir asmeninės vertybės, padedančios skleistis turimoms savybėms. Vienos iš vertybių: lengvumas, tikslumas, objektyvumas, kokybė, estetika, organiškas grožis. Organiškas grožis apibrėžia darnią žmogaus, gamtos ir Kūrėjo siekiamybių sąveiką. Viskas susiję ir tarnauja bendram tikslui. Čia alsuoja visuma, plotis, gylis. Žmogus išeina iš asmeninio suvokimo apie grožį. Grožis skleisis per kiekvieną įvairiomis formomis, atspalviais, sudarydamas unikalią žmonijos įvairovę, bet tuo pačiu susijungiančią į vieną nuostabią NVR mozaiką. Todėl turėtume atkreipti dėmesį į naujas vertybes. Tai gali pasireikšti netikėtu noru pasidomėti mada, dizainu, mokslu ar kitomis sritimis, kiekvienam skirtingai. Svarbu pasižiūrėti naujomis akimis, paklausti savęs, o kuo ta sritis svarbi per mane veikiančiam Kūrėjui, kur Jis veda ir sutelkia mano dėmesį. Kada užfiksuosiu, tada tarsi įmaterinsiu Kūrėjo mintį, perleisiu srautus, reikalingus materializacijos procesui. Svarbus momentas: reikėtų žiūrėti į siūlomą materiją su užtikrintumu, tarsi turėtume bilietą į naują šalį ir tikrai žinome, kad netrukus ten būsime. Jeigu žmogus į NVR žiūrės kaip vargšas į Dubajų, tai vargšu ir liks. Jis neįsuks magnetizmo. Kas tas naujas bilietas, kurį galiu pateikti protui kaip argumentą? Tai nauji pojūčiai, suvokimai ir kiti reiškiniai, kurie liudija žmogaus struktūros negrįžtamus pokyčius. Juos fiksuodami ir plėsdami, greičiau įtikinsime žemišką, kintančią struktūrą NVR egzistavimu. Faktai, kaip magnetai, padės išlaikyti fokusą, tikėjimą ir sistemingą įsitvirtinimą NVR.

Sąmonė, kurioje vystosi Žmogaus materija

Ją vadiname Žeme, Gaja. Iš jos dalelių turime suformuotą kūną ir vystomės, prisitaikydami prie Žemės kuriamų sąlygų. Ši sąmonė kuria kartu su Kūrėju ir žmogumi, tik mes ne visada tai suvokiame. Daugeliui žmonių, tarp jų ir man, tenka atstatyti ryšį su Žeme, paleidžiant senas patirtis ir lūkesčius. Jau žinome, kad nei mes, nei Žemė iki šiol neatskleidė savo potencialo. Tik labai mažą jo dalelytę. Dabar, kuriantis Trečiajai Žemei, pažinsime viską iš naujo ir kursime kartu su Gaja. Grįžę iš kvantinio lauko ar jau įvaldę stygų galimybes, materializuosime kartu su Žeme. Ypač tas idėjas, kurioms reikės materinių resursų. Žvelgiant plačiau, visoms mintims, idėjoms reikia materinių resursų. Net jei tik savyje išskleidžiame naują jausmą, procese dalyvauja kūnas. Vadinasi, ir Žemės dalelės.

IŠVADOS

Visuomenės pažanga bendrakūryboje prasideda nuo savęs pažinimo ir ego įvaldymo. Tik žengę nuoširdų žingsnį į Kūrėją, turime galimybę eiti į Jo naująją svajonę – Naująją Žemę ir bendrakūrybą. Nauja Žmogaus struktūra, kiekvienam pritaikytos savybės ir paduodami impulsai ves bendru pažangos keliu. Suvokdami savo atsakomybes ir multidimensinę išraišką, gebėsime kurti tai, ką dar tik mažais impulsais gauname į savo suvokimo lauką. Manau, dar niekas negali atsakyti tiksliai, kas mūsų laukia. Bet jau galime įvardinti, kokias dovanas pažangos pradžiai gavome. Dabar turime jas įvaldyti dėl bendros gerovės, Visatos gerovės.

 

Kiti įrašai

keyboard_arrow_up